Метеостанція з проекцією годин Color Screen Calendar 8190 Чорні, домашня метеостанція | етеостанция для дома
Технічні характеристики метеостанції з годинником
До основних технічних функцій домашньої метеостанції відносяться:
- Вологість, температура, час, день, календар, погода, будильник, пам'ять хв /максимальної вологості/ максимальної температури;
- Температурний діапазон: від 0 до 50 °C;
- Діапазон вологості: від 20 до 95%;
- Розмір виробу: 11x14 см;
- Працює від: 2 батарейок типу АА (не входять в комплект) та блока живлення на 4.5 В (не входить в комплект).
Важливо:
- Для безперервної роботи метеостанції необхідно докупити блок живлення (в комплект не входить).
- У режимі роботи з батарейками спрацьовує авто-відключення циферблату!
- Час показу проекціі 10 секунд.
- Температура і вологість вимірюються тільки всередині приміщення, виносного датчика нема.
- Вимірювання температури від -5°С до +50°С
- Похибка 1%
- Календар з 2001- по 2099
Характеристика метеостанції з годинником Colоr Screen Calеndar
Домашня метеостанція – це компактний електронний прилад, призначений для використання вдома або в офісі, має великий набір функцій:
- індикатор температури повітря;
- вимірювання рівня вологості;
- вбудований календар;
- відображення точного часу;
- режим будильника;
- проекція часу на будь-яку плоску поверхню за кутом повороту проектора до 180 градусів.
Зручність використання домашньої метеостанції
Дані про виміри і часу відображаються на великому дисплеї, що займає близько 90% розміру лицьової панелі приладу. Дисплей оснащений функцією підсвічування, тому ви зможете побачити відображені на ньому цифри навіть вночі.
Прилад виготовлений з міцного пластику, не схильного до корозії. Вдале дизайнерське виконання дозволяє пристрою чудово вписуватися в будь-який дизайн приміщення. Метеостанція з годинником буде відмінно виглядати на вашому столику біля ліжка, на робочому столі, на будь-якій полиці.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Будильник | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Проекція зображення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип барометра | Електронний |
| Наявність термометра | Да |
| Встановлення | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,75 ₴








