


Портативний акумуляторний вентилятор із підсолодкою Light and Handy Fan Фіолетово-рожевий, міні вентилятор настільний
218,75 ₴
175 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1011152-Other-2
Портативний міні вентилятор, характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Працює від: вбудований акумулятор;
- Ємність акумулятора: 700 mAh;
- Потужність: 1.5 - 2.5 Вт;
- Вага вентилятора: 86 г;
- Розмір вентилятора: 16,5х7,7х3,6 см;
- Довжина кабелю для зарядки USB - Type-C: 15 см;
- Час зарядки: 4-6 годин;
- Кількість швидкостей: 3.
Маленький вентилятор комплектація:
- Вентилятор;
- Кабель для зарядки;
- Картонна упаковка.
Акумуляторний міні вентилятор Light and Handy Fan
Портативний акумуляторний вентилятор Light and Handy Fan у фіолетово-рожевому кольорі – це компактний настільний міні вентилятор для комфортного охолодження будинку, в офісі, на навчанні чи поїздках. Завдяки невеликим розмірам, пристрій зручно розміщується на столі і легко поміщається в сумці або рюкзаку.
Міні вентилятор працює від вбудованого акумулятора та забезпечує стабільний потік повітря без необхідності постійного підключення до мережі. Пристрій має зручну підставку, завдяки чому вентилятор можна комфортно використовувати на робочому столі, біля ліжка або під час відпочинку. Компактна конструкція робить його зручним для щоденного використання.
Настільний вентилятор Light and Handy Fan заряджається через USB і підходить для підключення до ноутбука, павербанку або адаптера. Портативний вентилятор поєднує легку вагу, сучасний дизайн та практичність у використанні. Фіолетово-рожевий колір надає пристрою стильного та яскравого зовнішнього вигляду.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Ємність акумулятору | 0.7 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Датчик температури | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 3.6 мм |
| Вага | 0.08 кг |
- Ціна: 175 ₴



