
Портативний мінівентилятор Portable Fan з підставкою для телефона Біло-золотий, ручний вентилятор на акумуляторі
218,75 ₴
175 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1011151-Other-1
Маленький вентилятор, характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Розмір вентилятора: 16,6х6,5х6 см;
- Працює від: вбудованого акумулятора;
- Кількість швидкостей: 3;
- Довжина кабелю для заряджання: 15 см;
- Вага: 134 г.
Портативний вентилятор, комплектація:
- Вентилятор;
- Кабель для заряджання;
- Картонна упаковка.
Портативний вентилятор на акумуляторі
Портативний міні вентилятор Portable Fan з підставкою для телефону в біло-золотому кольорі – це стильний та зручний ручний вентилятор на акумуляторі для дому, офісу, поїздок та прогулянок. Компактний розмір дозволяє легко брати маленький вентилятор із собою, а сучасний дизайн робить його практичним аксесуаром для спекотної погоди.
Акумуляторний вентилятор забезпечує комфортний потік повітря та працює без постійного підключення до мережі. Ручний міні-вентилятор можна використовувати під час прогулянок або встановлювати на стіл як настільний вентилятор. Вбудована підставка для телефону дозволяє зручно дивитися відео, працювати чи спілкуватися, одночасно насолоджуючись прохолодним повітрям.
Міні вентилятор Portable Fan заряджається через USB і легко підключається до ноутбука, павербанку або адаптера живлення. Портативний вентилятор на акумуляторі відрізняється легкою вагою, зручністю використання та компактною конструкцією. Біло-золотий колір надає пристрою стильного та сучасного вигляду.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Варіант установки | Універсальний |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.13 кг |
- Ціна: 175 ₴



