Кошик
8316 відгуків
Ми працюємо! Відгуки про товар і магазин поліпшать сервіс!Ми відкриті 24/7!
💙💛👌 Інтернет-магазин Non-Stop 🎁% 🚚 ⤵
+380 (97) 236-44-47
+380 (50) 963-44-47
+380 (63) 193-44-47

Що таке neocube?

Що таке neocube?

Неокуб це розважальний пристрій не мають аналогів у всьому світі. Складається з 216 окремих сферичних магнітів. Неокуб дозволяє створити і відтворити незліченну кількість форм і моделей. З неокуб Вас чекають годинник неперевершених розваг. Неокуб ідеально підходить для ігор, зняття стресу, розумового розвитку і багато чого іншого. NeoCube це головоломка з мільярдами рішень.

Неокуб для зняття стресу.

Одним з багатьох переваг неокуб є здатність зняття стресу.216 индивидульных магнітних сфер допоможуть зробити неіснуючі раніше предмети. Як і багато інші пристрої для зняття стресу, Неокуб можна искожать, руйнувати і деформувати. Неокуб сильно відрізняється від інших преспосаблений для зняття стресу у багатьох відношеннях, наприклад здатністю повністю розбирати його і з легкістю складати разом. Під час гри створюється дуже заспокійливий звуковай ефект, а також рельэф кульок володіє унікальними успокаивающами властивостями. Магнітне поля, яке створює Ваш неокуб має успакаивающим ефектом і здатний знімати емоційне напруження. Щодня ми працюємо, решаим поставлені нам завдання. Від світанку та заходу сонця, ми робимо речі, які нам би не хотіли б робити. З поможью неокуб легко створювати об'єкти, якими Ви будете пишатися, багато форми будуть абсолютно унікальні, ніколи раніше невідомі всесвіту.

Перевага освіта

Неокуб має багато освітніх властивостей. Просто граючи з ним ви зможете розвивати свої інтуїтивні знання в геометрії та математики. Використання Вашого NeoCube, як освітнього інструменту в з'єднанні з підручниками дасть можливість краще зрозуміти геометрію як з теоретичної, так і з практичної сторони. Є також багато основ фізики, які можна краще зрозуміти з допомогою NeoCube.

Подвійна стимуляція головного мозку

Неокуб — унікальна річ. Вона дозволяє одночасно стимулювати і розвивати обидві півкулі головного мозку. Таким чином Ваш NeoCube є більш корисним для вас, ніж більшість інших головоломок. Кожне півкуля головного мозку відповідає за різні функції тіла і розумових здібностей. Оскільки ліва частина головного мозку відповідає за логіку, математику і мови. А також контролює м'язи правої частини тіла. Права частина головного мозку відповідає за просторові здібності, креативність, розпізнавання осіб і візуальних образів. Коли Ви створюєте з неокуб нові предмети, Ви не тільки розвиваєте свої просторові і творчі здібності, а також Вашу логіку і математичні навички. Це дозволяє розвивати обидві півкулі головного мозку

Мільярди рішень

Ваш NeoCube має практично необмежені варіанти трансформації.
З усіма можливими варіантами Ви можете зрадити йому численні форми, які будуть оригінальні і неповторні. Одне з головних переваг неокуб — це те що він ніколи вам не набридне так як ви завжди можете придумати щось нове.
Тільки Ви самі вирішуєте, коли Ваша фігура буде ідеальною і коли почати заново.
З неокуб ви можете розкрити весь свій творчий потенціал.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner