Кошик
9351 відгук
Ми з генераторами +xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7!Ми відкриті 24/7!
💙💛👌 Інтернет-магазин Non-Stop 🎁% 🚚 ⤵
+380 (97) 236-44-47
+380 (50) 963-44-47
+380 (63) 193-44-47

Користь і шкода електронних сигарет

Користь і шкода електронних сигарет

Розбіжності щодо користі для здоров'я від електронних сигарет, це безперечно соціальні та косметичні переваги при їх курінні. Сигаретний дим пов'язаний з небезпекою для здоров'я курців і тих, хто не курить. Тютюновий дим має неприємний запах, що чіпляється за одяг, викликає непривабливий жовтий наліт у салонах автомобілів та на поверхнях у будинках, забарвлює зуби смоли, і має тисячі канцерогенів. Електронні сигарети усувають багато з цих прикрих недоліків і фактично пропонують споживачеві величезну користь від їх використання.
Більшість країн мають закон, що забороняє куріння в ресторанах, офісах, під'їздах і навіть на зупинках громадського транспорту. Електронні сигарети можна курити в будь-якому громадському місці. Оскільки від них немає диму або запаху, а замість цього виділяється водяне випаровування, курці можуть вільно отримати нікотин практично в будь-якому місці.
Виробник не дає гарантії того, що ви кинете палити, але те що ви будете менше курити ніж зазвичай - це факт. Щоб наситити організм нікотином вам знадобиться всього лише кілька затяжок. Більше не буде такої проблеми як жовтий наліт на зубах і пальцях рук, бо Е-сигарети не містять смол. Не буде пропаленій одягу і подпаленных волосся. Безпека цих сигарет виключає ризик виникнення пожеж, яку являє собою звичайний тютюн і його атрибутика. Е-сигарети розраховані на живлення від акумуляторної батареї.
Тютюновий дим містить більше 4000 хімічних речовин, 57 з яких є відомими канцерогенами. E-сигарети містять нікотин, але його споживання для людини, що палить, не таке небезпечне і не може викликати ракове захворювання та інші страшні хвороби, пов'язані з курінням.
Шкоди від використання як такого немає, точніше не доведено тривалими дослідженнями його присутність. А ось користь у вигляді гігієни і безпеки на обличчя. Єдиний недолік палить людині не вистачає тих речовин, що є в звичайних сигаретах, і він споживає за рахунок цього більше нікотину, а так як ціна на картриджі не така вже маленька, доводиться витрачати нормальну суму грошей на шкідливу звичку.
При виборі Е-сигарет віддавайте перевагу перевіреним виробникам.

Купити електронні сигарети і комплектуючі до них можна на нашому сайті

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner