Кошик
9169 відгуків
Ми з генераторами +xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7!Ми відкриті 24/7!
💙💛👌 Інтернет-магазин Non-Stop 🎁% 🚚 ⤵
+380 (97) 236-44-47
+380 (50) 963-44-47
+380 (63) 193-44-47

Якийсь нічник купити для дитячої кімнати

Якийсь нічник купити для дитячої кімнати

Нічні лампи можуть допомогти заспокоїти малюка перед сном і позбавити його від страхів. Вони ідеально підходять для того, що б дитина, прокидаючись в середині ночі, не злякався і міг спокійно встати, щоб піти у ванну кімнату. Більше ніяких спотикань в темряві! Також вони допоможуть мамі зовсім маленького маляти, який прокидається кілька разів за ніч, напоїти, нагодувати і переодягнути при неяскравому світлі.

Види ламп для дітей

Світильники низькою світлопередачі

Їх мета полягає в наданні допомоги членам сім'ї бачити досить, щоб обійти перешкоди в нічний час. Наприклад , батько може бачити об'єкти в кімнаті і піти до переляканій дитині, втішити його або її , не включаючи яскравого освітлення, що б не розбудити малюка остаточно.

Змінне або розсіяне освітлення

Ці нічники прекрасні, щоб висвітлити невелику площу. Вони є кращими для ванних кімнат і передпокоїв . Можливо ви захочете розмістити розсіяне світло в передпокої біля дитячої кімнати , так що б дитина змогла знайти шлях в батьківську спальню. Так само його можна використовувати, щоб освітити спальню дитини.

Нічні лампи спрямованого світла

Цей тип світла краще для освітлення дуже малого простору. Для дитини , яка боїться громіздких меблів в нічний час , можна встановити такий світильник, розташувавши його на стіні поруч. У таких каганцях вбудований датчик руху, що допоможе полегшити страхи малюка.

Маленькі, приліжкові лампи

Деякі батьки вибирають для розміщення на тумбочці лампу, поруч з ліжком дитини. З низькою номінальною потужністю лампи (20 Вт) створюються ідеально приглушені умови для спокійного сну . Вибір таких приліжкових каганців – дуже великий, починаючи від класичних до ламп у вигляді казкових героїв. Аж до таких дрібниць, як вбудований таймер для повільного погашення або включення світильника.

Велику популярність отримали дитячі нічні лампи проектори. Деякі з них проектують зоряне небо на стелі, а є ті, які відкидають тінь на стіну у вигляді крутиться каруселі. Так само в багатьох світильниках присутній музичний супровід.

Вибір каганця в дитячу кімнату залишається за вами. Вдалих покупок!

Ви можете купити лампи і світильники в дитячу кімнату на сайті нашого інтернет-магазину

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner