Кошик
9351 відгук
Ми з генераторами +xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7!Ми відкриті 24/7!
💙💛👌 Інтернет-магазин Non-Stop 🎁% 🚚 ⤵
+380 (97) 236-44-47
+380 (50) 963-44-47
+380 (63) 193-44-47

Міостимулятори як поясів для схуднення

Міостимулятори як поясів для схуднення

Використовуючи миостимуляторные пояса ви зможете зміцнити в'ялі і слабкі м'язи і позбавитися від зайвої жирової прошарку. Дія приладів позитивним чином позначається не тільки на красу тіла, але і на загальний стан здоров'я.

Основна дія міостимуляторів

Міостимулятор випромінює електромагнітні імпульси різної частоти (в залежності від встановленого режиму), які змушують м'яз скорочуватися до максимально можливого розміру. При скороченні м'язових волокон відбувається посилення припливу крові в клітини і, як наслідок, збільшення припливу кисню і поживних речовин, виведення продуктів розпаду клітин. Так як електричні імпульси миостимуляторных поясів проходять через шкіру і шар підшкірного жиру і проникають в м'язові тканини, пояс міостимулятор одночасно надає багатогранне комплексний вплив на організм:
• руйнуються жирові клітини,
• шкіра стає більш здоровою, еластичною, пружною,
• поліпшується процес обміну речовин,
• з організму виводяться токсини і шлаки,
• м'язи стають більш міцними.

Як використовувати міостимулятори

Завдяки здатності усувати жирові відкладення, прилад широко використовується як пояс для схуднення.
Для того щоб зміцнити і підтягти своє тіло необхідно використовувати миостимуляторывсего від 10 до 30 хвилин в день, в залежності від необхідності. Один такий сеанс замінює близько ста присідань або вправ на прес. При щоденному використанні всього за місяць можна зменшити обсяг талії на 5-10см, не виснажуючи себе дієтами і не займаючись фізичними навантаженнями.
Міо стимулятор має декілька режимів роботи і рівнів інтенсивності. Для того щоб збільшити ефективність роботи пояси для преса використовується спеціальний гель, який зазвичай йде в комплекті з приладом. Пояси тренажери дуже прості у використанні. До них додається докладна інструкція на російській або англійській мовах.
Придбати міостимулятор для преса ви можете в нашому інтернет магазині.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner