Кошик
9351 відгук
Ми з генераторами +xPon інтернетом, працюємо без збоїв 24/7!Ми відкриті 24/7!
💙💛👌 Інтернет-магазин Non-Stop 🎁% 🚚 ⤵
+380 (97) 236-44-47
+380 (50) 963-44-47
+380 (63) 193-44-47

Картриджі для електронних сигарет – безпечно для здоров'я і вигідно для гаманця

Картриджі для електронних сигарет – безпечно для здоров'я і вигідно для гаманця

Електронні сигарети є справжньою знахідкою для людей, які вирішили поберегти своє здоров'я і кинути палити.

Оцінити позитивні якості цього виробу вже встигли багато. Але для того щоб мати можливість довготривалого використання даних виробів необхідна заправка електронних сигарет, так як без здатності виділяти дим і доставляти в організм нікотин (або витяг з спеціальних ароматичних речовин) дані вироби втрачають можливість використовуватися за прямим призначенням і перетворюються просто в шматочок пластмаси.

Принцип роботи картриджів

Картриджи для электронных сигарет содержат специальный состав, включающий никотин или определённое ароматической веществ, который при использовании устройства превращается в пар и поступает в лёгкие, благодаря чему курильщик получает такое же наслаждение, как и от традиционных табачных изделий. Однако в данном случае  гораздо меньший вред причиняется здоровью самого курильщика и здоровью окружающих его людей. Происходит это благодаря тому, что жидкость для электронных сигарет не содержит канцерогенных веществ, смол и всех остальных вредных составляющих табачного дыма. Використання електронного пристрою має ряд переваг:
• не викликає звикання,
• не утворює нальоту на зубах,
• не викликає кашлю.

Картриджі для електронних сигарет можуть мати різний вміст нікотину:

• низький (low),
• середнє(medium),
• високий (high).
При бажанні можна взагалі відмовитися від нікотину – вибрати наповнювач з ароматом вишні, яблука, полуниці, ванілі, кави або шоколаду. У будь-якому випадку, застосування пристрою позбавить вас від запаху на одязі і руках і забезпечить свіже дихання.
Крім всіх перерахованих позитивних якостей, є ще й економічна вигода від використання цього продукту. Один картридж розрахований на 200 затяжок, а значить, може замінити собою 1-2 пачки. Якщо порівняти вартість традиційних тютюнових виробів, що продаються в магазинах сьогодні і вартість упаковки запропонованих на нашому сайті змінних наповнювачів – вигода буде очевидна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner